Spotkanie Grupy Wsparcia

Szanowni Studenci!

Zespół Wsparcia „Peer Support” zaprasza na spotkania w Grupy Wsparcia w letnim semestrze. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2022 roku, o godzinie 15.30.

Peer Support jest miejscem dla Społeczności akademickiej Uniwersytetu Pedagogicznego. Jeżeli chcesz się wygadać, spędzić czas w atmosferze zrozumienia, poznać ciekawe osoby, nie siedzieć samemu, posłuchać – zapraszamy!
Nie narzucamy tematów rozmów, nie oceniamy. Mamy nadzieję i wierzymy, że spotkania jakie organizujemy dla Was – przynoszą realną pomoc dzięki wsparciu rówieśniczemu. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie. Sama rejestracja nie zobowiązuje do pojawiania się na każdym spotkaniu.

Aby dostać się do Grupy, należy wysłać na adres wsparcie@up.krakow.pl chęć zgłoszenia swojego uczestnictwa w Grupie. Możesz użyć przykładowej treści: „Proszę o dodanie adresu mejlowego *.*@student.up.krakow.pl do spotkań Grupy Wsparcia.” Podczas następnych spotkań wystarczy dołączać się do zespołu na Microsoft Teams.

Podsumowując: spotkanie odbędzie się na Platformie Microsoft Teams we środę 20 kwietnia 2022 roku, o godzinie 15:30.

W przypadku pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Wsparcia „Peer Support”